Kdo jsme?

ECONET je spolek, který sdružuje mladé lidi se zájmem o ekonomii a finance. S tímto záměrem pořádáme setkání s ekonomickými a finančními experty, publikujeme do médií a spolupracujeme s analytickým týmem INEV.

Naše cíle?


Vzdělání

Naším cílem je intelektuální obohacování našich členů, ať už formou přednášek či diskuzí.

Komunita

Věříme, že mladí, vzdělaní lidé si mají co říct. Snažíme se vytvořit komunitu, ve které se budou cítit příjemně a stimulovaně.

Praktické uplatnění

V rámci Analytického týmu INEV či investičních spolků dáváme mladým lidem šanci rozvíjet a uplatnit své schopnosti a vědomosti.

Co děláme?


Ekonomická setkání

Naším cílem je intelektuální obohacování našich členů, ať už formou přenášek či diskuzí.

Číst více

Investiční spolky

Na středních školách zakládáme skupiny, ve kterých studenti společně analyzují akcie a spravují peníze na virtuálním účtu. Vytváří si společně svojí investiční filozofii, učí se, jak ohodnotit společnosti a zlepšují tak svou finanční gramotnost a schopnost pracovat v týmu.

Číst více

Analytický tým INEV

V rámci spolupráce s Institutem Ekonomického Vzdělávání jsou naši členi zapojeni do ekonomického výzkumu a komentování současného dění.

Číst více

Blog

Věříme, že mladí lidé mají co říci k ekonomickému dění, ať už u nás, či ve světě. Bohužel se jim nedostává dostatečného prostoru. Náš blog jim tento prostor pro vyjádření poskytuje.

Přejít na blog

Chcete se zúčastnit ekonomických setkání, stát se autorem na našem blogu či založit na své škole investiční spolek?

Neváhejte se na nás obrátit!

Chci se zapojit!

kontakt

Fügnerovo náměstí 1808/3

+420733383038